Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy na rzecz osób z AUTYZMEM odbył się 8 grudnia od 9.30 do 13.30 na Ursynowie przed Kościołem pw. Wniebowstąpienia Pańskiego, Al. KEN 101.
Z całego serca dziękujemy za wspaniałomyślność i piękną twórczą pracę w formie haftowanych serwetek, bransoletek i innych darów przekazanych Fundacji Miłość i Serce na Kiermasz na rzecz osób z autyzmem.

Dziękujemy Gosi Lotycz, która wraz z dziećmi w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 391 z Żoliborza tworzyła przepiękne dary, które otrzymaliśmy.
Ci koledzy, którzy pomagali to Damian Wiater i Julek Stefaniak. Koleżanka od bransoletek to Beata. Inne koleżanki co pomagały przy serwetkach to Jola, Edyta, Beata i Magda. Jeszcze Maciek Dąbkowski - osobno na zdjęciu. I oczywiście Basia - pomysłodawczyni, inicjatorka i główna organizatorka. Dziękujemy Kochani, macie wielkie serca i talent! Dziękujemy za poświęcony czas, wiele godzin pracy nad tym, by wspomóc potrzebujących.