Sprawdź, jakie pomysły chcemy zrealizować. Dołączysz do nas?

Choinka na święta
29 listopada 2022
Tato chłopca z autyzmem sprzedaje choinki na Boże Narodzenie. Wesprzyj piękną rodzinę. Kup choinkę i wspomóż Jasia.
Różaniec dla więźnia
10 listopada 2022
Podaruj różaniec osobie w więzieniu. Wpłaty na konto fundacji, tytuł: różaniec
PODSUMOWANIE - WSPARCIE DLA UCHODŹCÓW -
31 października 2022
PODSUMOWANIE WPARCIA DLA UCHODŹCÓW - GRANT PREMIERA RP
Koncert w kościele E. Bojanowskiego
19 czerwca 2022
Koncert ze zbiórką na pomoc dla uchodźców wojennych. 26 czerwca o 19 zagrają Klasyczne Anioły. Zapraszamy!
Koncert ze zbiórką dla Ukrainy
14 czerwca 2022
Niedziela 19 czerwca o 19. KONCERT KLASYCZNYCH ANIOŁÓW ze zbiórką na pomoc dla Ukrainy. Al. KEN 101 DOLNY KOŚCIÓŁ PW WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO URSYNÓW. METRO URSYNÓW.
Krosna i makramy
10 maja 2022
Arteterapia dla osób z Ukrainy, krosna, makramy. Sobota 11-13. Warszawa Ursynów. Grant Premiera RP.
Koncert ze zbiórką dla Ukrainy
08 maja 2022
Zapraszamy! Sobota 14.05., godz. 19. Anielskie głosy koncert Ave Maria w modlitwie o pokój! Zbiórka dla uchodźców. Kościół na Ursynowie pw. Wniebowstąpienia Pańskiego, KEN 101
Wsparcie dla osób z Ukrainy
01 maja 2022
Wsparcie psychologiczne, nauka języka polskiego, pomoc w sprawach urzędowych, arteterapia (krosna, makramy), muzykoterapia. GRANT PREMIERA RP
Projekt Wsparcie dla uchodźców
30 kwietnia 2022
Realizujemy projekt "Wsparcie dla Uchodźców". Dotacja z budżetu panstwa na kwotę 79 200 zl. Nasze działania to nauka j. polskiego, wsparcie psychologiczne i pomoc w sprawach urzędowych, integracja, wycieczki, zbiórki i koncerty.

Chcę pomagać

A może potrzebujesz naszej pomocy lub szukasz przyjaciela?