Szanowny Kliencie

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Polityka prywatności Akceptuję

MisjaSPEKTRUM AUTYZMU
NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ
RODZINA
SENIORZY
KULTURA
AKCJE HARYTATYWNE
BIAŁO-CZERWONI
WYDAWNICTWO

Witamy od serca, czyli serdecznie

„Miłość i Serce” jest młodą Fundacją (KRS 0000647106). Naszym marzeniem jest wybudować pod Warszawą Dom Terapii i Odpoczynku dla osób dotkniętych autyzmem i ich rodzin. Rodzice takich dzieci są wyczerpani. Sama jestem matką jednego z takich trudnych „maluchów”, który dziś ma 16 lat i ciągle nam daje w kość. Nadzieje, które miałam kiedyś, że wyjdzie z niepełnosprawności, okazują się płonne. Autyzm jest nieuleczalny. Jedyne co możemy, to zapewnić chorym miejsce spokojnego istnienia, przyjaznego środowiska i podążania za ich zainteresowaniami, by choć trochę byli szczęśliwsi. A rodzice dostaną chwilę wytchnienia, oddając nam pod opiekę swoje dzieci na twórcze weekendy.

By uruchomić dom dla potrzebujących potrzebujemy wsparcia finansowego. Chcąc obudzić ludzkie sumienia do dobroczynności postanowiliśmy prosić o pieniądze. Rozpocząć drogę czynienia dobra, to dar! Idziemy tą drogą. Czy do nas dołączysz? Podzielisz się tym, czym możesz? Jeśli tak, prosimy o wsparcie. Twój udział w dziele czynienia dobra…?

Z prośbą o dwa „grosze”

podopieczni, członkowie i przyjaciele „Miłości i Serca”

Agata Pilarska-Jakubczak, prezes Fundacji

Jak uzyskać pomoc?
Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc od naszych Edukatorów: napisz na forum, zadzwoń.
Przekaż darowiznę
Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę, pomagasz nam nieść długofalową pomoc osobom niepełnosprawnym.
Nasze fotografie
Obrazkowe myślenie daje natychmiastowe ramy postrzegania. Fotografia jest zapisem chwili. Zobacz, co robimy w naszej galerii pamieci.
Prawdziwe historie
Czytaj historie napisane przez naszych podopiecznych i ich rodziców.

Chcę pomagać

A może potrzebujesz naszej pomocy lub szukasz przyjaciela?

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 Fundacja Miłość i Serce
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA